Treść strony

Sfera Piękna

Z pasji do piękna przez dotyk staramy się dać ukojenie zmysłom. Sfera Piękna to nie tylko gabinet kosmetyczny - to miejsce gdzie tworzymy przystań dla każdego z Was. Chwila oddechu, relaks dla ciała, ukojenie dla zmysłów i terapia dla duszy. Wszystko w jednym miejscu stworzone przez ludzi z pasją i doświadczeniem. Indywidualne podejście, wyczuwanie potrzeb oraz pieczołowicie wykonywane zabiegi to nasze zadanie.  Dbając o każdy szczegół, staramy się zapewnić nieprzeciętny klimat - muzyka, świece, zapachy - to sprawia, że jest to gabinet z duszą. Każdy z Was jest dla nas wyjątkowy i ważny. Tak możemy się odwdzięczyć za zaufanie, którym nas darzycie każdego dnia.

 

 • Sfera Piękna
 • Sfera Piękna
 • Sfera Piękna
 • Sfera Piękna
 • Sfera Piękna
 • Sfera Piękna
 • Sfera Piękna Anna Kwaśniok

Anna Kwaśniok

Każdy gabinet ma swoją duszę i serce. A do pracy w nim wykonywanej trzeba posiadać serce i pasję. Z pasji do piękna Anna Kwaśniok stworzyła Sferę Piękna w 2010 r. Tym oto sposobem stała się jego sercem. Sercem, które swoją miłością do piękna przyciąga ludzi, a czułym dotykiem daje ukojenie zmysłom. Jest osobą, która tworzy niebagatelną aurę gabinetu i energię. Czujne oko wypatrzy każdą potrzebę. Sprawne i stabilne dłonie, specjalizujące się w makijażu permanentnym wyczarują idealny kształt. Makijaże okazjonalne odsłaniają duszę artysty. W dążeniu do doskonalenia dba o zabiegi w gabinecie, wciąż poszerzając jego ofertę. Zapewniając maksymalne bezpieczeństwo  i sterylność gabinetu, codziennie udowadnia jak każdy z Was jest ważny. Indywidualne podejście do klienta oraz pamięć absolutna to dodatkowy atut, który udowadnia jak zżywa się z każdym z Was. Dba o każdy szczegół, rozumie każdy problem, zaradzi na wszelką dolegliwość. Kocha ćwiczyć, czytać i spędzać czas z rodziną. Jenak swojej pasji - kosmetyce oddała się w całości. Z miłości do ludzi i spędzania z nimi czasu stworzyła miejsce o nieprzeciętnym klimacie.

 

 • Sandra Zabrocka

Sandra Budzińska

Dusza artysty gabinetu - tak mówi o sobie. Widzi ludzi w kolorach, dzięki czemu zawsze wie jakie klientki wybiorą odcienie na paznokcie. Do Sfery Piękna dołączyła w 2012 r., zakochując się w jego klimacie. Od 9 lat specjalizuje się w stylizacji paznokci oraz pedicure kosmetycznym i leczniczym. Kocha tworzyć i przynosić ulgę w dolegliwościach stóp. Pasja i zaangażowanie to cecha pozwalająca cieszyć się pracą i zamienić ją w hobby. Pędzel, to jej ulubione narzędzie pracy. Od dziecięcych lat zdolności rysunkowe i plastyczne wiodły prym. Pracując w czymś, co się kocha spełnia się w 100 %. Miłość do ludzi i pasja do tworzenia sprawiła, iż Sferę Piękna nazywa drugim domem. Wciąż udoskonalając swój warsztat, czuwa nad nowinkami i trendami w stylizacji paznokci. Uwielbia zwierzęta i książki - jednak praca z ludźmi daje jej największą satysfakcję.

 

 • Sfera Piękna Marzena Kapela

Marzena Kapela

Od wielu lat dyplomowana kosmetyczka, która dołączyła do Sfery Piękna w 2017 r. Marzena to osoba z wielką pasją i zaangażowaniem, specjalizująca się w pielęgnacji twarzy i ciała. Osobiście uważa, że zawsze należy dążyć do wyznaczonego celu i rozwijać swoje pasje. Zabiegi na twarz, lub ciało wykonuje z ogromnym zaangażowaniem i pieczołowitością. Z miłości do piękna ludzkiego ciała i profesjonalnego podejścia każdy zabieg jest indywidualnie dobierany. Ogrom wiedzy i ciągły rozwój pozwala na zastosowanie najnowszych technik w kosmetyce, a oddanie z jakim wykonuje zabiegi sprawia, że każdy czuje się ważny. Zawsze służy radą i pomocą. Swoją cierpliwością i precyzją uzyskuje najefektywniejsze rezultaty swojej pracy. Prywatnie interesuje się alternatywnymi metodami leczenia oraz psychologią rozwojową. Aktywna sportowo, zawsze znajdzie czas na czytanie. Jednak to w kosmetyce odnalazła swoją drogę.

 

 • Beata Sieklucka

Beata Sieklucka

Ludzkie ciało jest niczym mapa. Mapa, którą Beata - technik masażysta – po przez dotyk poznaje u każdego z Nas. Kobieta o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu. Z precyzją namierzy każde spięte partie ciała. Anatomia człowieka jest czymś co kocha, a dzięki wiedzy którą posiada pozwoli ulżyć w dolegliwościach i napięciach. Techniki masażu dobiera indywidualnie do każdego przypadku - co pozwala na skrupulatne wyeliminowanie problemu. Relaks, który przynoszą jej dłonie może być miłym początkiem lub zakończeniem dnia. Satysfakcja i zadowolenie klienta jest dla niej największą nagrodą. Witalna, pełna energii, kocha sport i taniec latynoamerykański, wytrwale zgłębia tajniki anatomii ludzkiego ciała.

Kontakt

ul. Wybickiego 20 A, 87-100 Toruń
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota i pozostałe godziny do uzgodnienia.
tel. 792 234 418, e-mail: biuro@sferapiekna.com.pl 
nr konta bankowego: 61 1160 2202 0000 0001 7079 9925

 • Facebook

Mapa dojazdu

[obiekt mapy]

Banery