Treść strony

Depilacja Lycon - twarz i ciało

System depilacji Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły. Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy, bikini czy nos. Dlaczego? Ponieważ do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji. Dzięki doskonałej jakości produktów oraz uczciwości zawodowej marka Lycon cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie. Profesjonaliści z pełnym zaufaniem stosują depilację Lycon. Za każdym razem osiągają efekt całkowitej gładkości skóry, usuwając uporczywe włoski o długości nawet 1 mm. Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny, jak najmniej bolesny dla klienta, a przy tym łatwy i przyjemny dla osoby wykonującej zabieg.
 

  • depilacja lycon sfera piękna toruń

Czas trwania: w zależności od depilowanej powierzchni
Cena depilacji LYCON:
Regulacja brwi woskiem - od 10 zł do 20 zł
Wąsik - 20 zł
Broda + wąs - od 30 zł do 40 zł
Cała twarz - 50 zł
Nos - 20 zł
Policzki - 30 zł
Pachy - od 50 zł do 60 zł
Bikini - od 60 zł do 80 zł
Bikini Brazilian (pełna depilacja) - od 120 zł do 140 zł

 

Depilacja Depileve - ciało

Wysoką jakość wosków marki Depileve zapewnia główny ich składnik, to jest żywica z najlepszego gatunku sosny, gwarantująca doskonałą przyczepność i lepkość. Zarówno woski jak i kosmetyki marki Depileve są bezpieczne i naturalne. Dzięki wyspecjalizowaniu w depilacji woskiem oraz doświadczeniu, możemy zapewnić najwyższą jakość wykonywanych zabiegów. Depilację woskiem Depileve w Sferze Piękna wykonujemy na nogach, rękach, plecach, ramionach. Po pierwszym zabiegu mogą wystąpić niewielkie podrażnienia, które w większości niwelowane są dość szybko poprzez zastosowanie łagodzącego preparatu pozabiegowego. Skuteczność depilacji zapewnia odpowiednia długość włosów, która nie powinna być mniejsza niż 2,0 mm. Efekt gładkiej i miękkiej skóry utrzymuje się do 3 tygodni, a odrastające włoski są słabsze i wolniej odrastają. Każdy kolejny zabieg sprawia, iż delikatne włoski łatwiej i sprawniej się wyrywają, a podrażnienia ustępują szybciej.

  • depilacja depileve sfera piękna

Czas trwania: w zależności od depilowanej powierzchni
Cena depilacji Depileve:
Przedramiona - od 40 zł do 50 zł
Całe nogi - od 90 zł do 120 zł
Łydki z kolanem - od 50 zł do 60 zł
Klatka piersiowa - od 50 zł do 70 zł
Plecy - od 50 zł do 90 zł

 

Depilacja laserowa - twarz i ciało

Depilacja laserowa jest dziś powszechna i ogólnie dostępna dlatego przy wyborze należy kierować się nie tylko ceną, lecz przede wszystkim bezpieczeństwem, które gwarantuje nam wysokiej klasy sprzęt, wykwalifikowany specjalista oraz stosowanie się do jego zaleceń. Warto zatem wybrać zabieg depilacji laserowej urządzeniem sprawdzonym, rekomendowanym przez specjalistów i usatysfakcjonowanych klientów. Liderem wśród takich laserów jest najnowszy, najskuteczniejszy, diodowy laser LIGHTSheer® DESIRE™ firmy Lumenis, na którym pracujemy. Został on zatwierdzony do stosowania przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA) zarówno w medycynie ogólnej jak i estetycznej w celu usuwania zbędnego owłosienia w tym leczenia takich schorzeń jak hirsutyzm (nieprawidłowe owłosienie wywołane zaburzeniami hormonalnymi). Skuteczność jego działania oceniana jest na 95%.

 

Działanie lasera diodowego LIGHTSheer® DESIRE™
Istotą działania lasera LIGHTSheer® DESIRE™ na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera pochłaniane jest wybiórczo przez struktury mieszka włosowego, zawierające melaninę, zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa oraz destrukcję mieszka. Jak wykazały badania, to zjawisko jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie wzrostu aktywnego (ANAGEN). Pozostałe okresy wzrostowe naszych włosów – faza zaniku (KATAGEN) i spoczynku (TELOGEN) są nieme na działanie lasera.

 

Efekty depilacji laserowej laserem LIGHTSheer® DESIRE™
Redukcja owłosienia zauważalna jest z zabiegu na zabieg. Warunkuje to potrzebę minimum 4 zabiegów, powtarzanych w odstępach średnio od 4 do 12 tygodni. Przyjmuje się, że po pierwszym zabiegu nie odrasta około 30 – 40 % włosów ciemnych (włosy anagenowe). Po trzech zabiegach około 80 – 92 % (następna porcja włosów, które w międzyczasie wkroczyły w fazę anagenu). Niewielki, pozostały odsetek to włosy jaśniejsze, cieńsze, mniej widoczne. Klienci o włosach cieńszych lub nie w pełni ciemnych, muszą liczyć się ze słabszym efektem (przyczyną jest zbyt mała zawartość melaniny w mieszku).

 

Jak wygląda zabieg?
Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją by wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do jego wykonania. Określany jest fototyp skóry, przeprowadzana jest tzw. próba laserowa. Bezpośrednio przed zabiegiem skóra musi być czysta, sucha, nienatłuszczona. W okresie zimowym przed zabiegiem należy nawilżać skórę, ponieważ podrażnienia przy przesuszonej skórze są po zabiegu intensywniejsze. Pamiętajmy, aby między zabiegami nie stosować innej metody depilacji. Po wykonanym zabiegu unikaj gorącej kąpieli, wizyt na basenie oraz opalania na słońcu bądź w solarium.

 

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej.
Przed zabiegiem należy zgolić maszynką wybraną część ciała, zostawiając pasek 2 x 2 cm, celem oceny włosa do ustawiania odpowiednich parametrów lasera przez specjalistę. Przed każdym zabiegiem nie można stosować depilacji mechanicznej typu: pęseta, wosk, depilator przez okres 6 tygodni.

 

Przeciwwskazania:
- aktywna, świeża opalenizna
- skóra po stosowaniu samoopalacza, skóra podrażniona
- terapia miejscowa kremami lub maściami z witaminą A i C, retinoidami np. Isotrexin, Differin, Zorac, RetruA i inne,
  kwasami  owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni, nie stosować 4 tygodnie przed każdym zabiegiem.
- terapia doustna lekami i ziołami światłouczulającymi  np: dziurawiec, nagietek, rumianek, herbatka Figura 1, 2, Bukiet Ziół,
  należy odstawić 1 tydzień przed zabiegiem.
- terapia doustna retinoidami (np. Izotek), wymagana jest półroczna przerwa między końcem kuracji, a pierwszym zabiegiem.
- wcześniejsza depilacja przez wyrywanie (pęseta, wosk, depilator mechaniczny), należy odczekać min. 4 tygodnie przed zabiegiem.
- wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne
- ciąża
- choroby nowotworowe
- indywidualna terapia hormonalna (hormony światłouczulające)
- fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry, bielactwo, łuszczyca
- skłonność do przebarwień i bliznowców
- aktywne infekcje skóry, reticularis (marmurkowa skóra), opryszczka

Czas trwania depilacji laserowej: w zależności od depilowanej powierzchni
Cena depilacji laserowej - patrz menu główne CENNIK. DEPILACJA

 

Kontakt

ul. Wybickiego 20A, 87-100 Toruń
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota i pozostałe godziny do uzgodnienia.
tel. 792 234 418, e-mail: annakwasniok@wp.pl

Mapa dojazdu

[obiekt mapy]

Banery