Treść strony

Porady Dietetyczne

Inwestycja w zdrowie równa się polepszeniem jakości życia i postrzegania rzeczywistości. Podstawowe prawo ekonomiczne głosi ,że inwestycja musi się zwrócić, dlatego nie jest to ani stracony czas, ani nakłady. Współczesne tempo życia pozbawia nas możliwości analizy i dokonania wyboru z uwagi na brak czasu, wrodzone lenistwo i złe przyzwyczajenia. Żywienie z reguły schodzi wtedy na dalszy plan, głównie aby zaspokoić głód lub wynik frustracji i niepowodzeń. W takich sytuacjach wybór pada zazwyczaj na źle skomponowane menu. Wszyscy w czasie swojej codziennej aktywności popełniamy mnóstwo błędów. Wiele drobnych błędów sumując się doprowadza do dużych, czasami niewybaczalnych, które mają wpływ na dalsze działanie. Od czasów niemowlęctwa poprzez niesamodzielność i brak doświadczenia skazani jesteśmy na potrzebną nam pomoc, dlatego my jako Dieteco pragniemy być przewodnikiem i nauczycielem w temacie właściwego odżywiania z przekonaniem, że od nas samych zależy jak być zdrowym, spełnionym i zadowolonym z życia. Każdy z nas jest inny, dlatego pomagając naszym klientom stosujemy indywidualne podejście do nurtujących ich problemów. Staramy się dopasować najtrafniejsze rozwiązania dla danej osoby i sytuacji. Naszym priorytetem jest trafna diagnoza, skuteczna metoda i zadowolenie klienta. Harmonijnie pracujemy nad  zmianą nawyków i upodobań poprzez retorykę i naukę zdrowego odżywiania. Doświadczenie  i zdobyta wiedza pozwala nam, wspólnie z klientem, osiągnąć sukces.

 

DIETETYK KLINICZNY

Małgorzata Panek

W pracy dietetyka cenię kontakt z ludźmi, z indywidualnymi historiami. Ważne jest dla mnie niesienie pomocy w walce o dobre samopoczucie, zadowolenie z siebie oraz zmianę nawyków żywieniowych i sposobu myślenia o odżywianiu. Moją misją jest nauka nowej filozofii odżywania. Pokazuje ona, że to, co i jak jemy, kształtuje nie tylko naszą sylwetkę, ale przede wszystkim umysł. Uczy wytrwałości, umiaru i różnorodności. Efektem takiego podejścia są długofalowe sukcesy pacjentów, które przekładają się na jakość życia ich samych oraz bardzo często, również ich bliskich i rodzin. Swoją drogę w zgłębianiu tajników zdrowego odżywiania rozpoczęłam od pracy w przemyśle spożywczym poznając z jak najbliższej strony produkty, które używamy dziś w naszych dietach. Moją pasją oprócz zdrowego odżywiania jest fotografowanie, szycie i tworzenie nowych, przyjemnych dla oka rzeczy. Ostatnio, zainspirowana wakacyjnymi podróżami, próbuję swoich sił w tańcach latynoamerykańskich.

Moja misja Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz”. (Gorden B. Hinkley) - mgr Małgorzata Panek
 

           KONTAKT:

  • mgr Małgorzata Panek
  • telefon: +48 577 520 100
  • e-mail: gosia.panek@dieteco.pl 
  • www.dieteco.pl 

Kontakt

ul. Wybickiego 20 A, 87-100 Toruń
Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 18.00
Sobota i pozostałe godziny do uzgodnienia.
tel. 792 234 418, e-mail: annakwasniok@wp.pl
nr konta bankowego: 61 1160 2202 0000 0001 7079 9925

 

Mapa dojazdu

[obiekt mapy]

Banery